O firmě

Hitachi Construction Machinery 

Společnost Hitachi Construction Machinery Co. Ltd. (HCM), která je jednou z dceřiných společností společnosti Hitachi Ltd., využívá svoje rozsáhlé zkušenosti a pokročilé technologické možnosti k vývoji a výrobě stavební mechanizace Hitachi, která představuje špičku na trhu. Společnost HCM dodává široký rozsah strojního zařízení a doplňkových zařízení ze svých výrobních továren v Asii (viz výše), Evropě a Severní i Jižní Americe. Stavební stroje Hitachi byly navrženy s cílem uspokojit požadavky a potřeby globálního stavebního průmyslu a souvisejících průmyslových odvětví. 

Hitachi Construction Machinery (Europe) NV 

Společnost Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) byla založena v roce 1972 jako dceřiná společnost HCM v Oosterhoutu v Nizozemí. V r. 1986 byla v Oosterhoutu založena továrna na malá rypadla a společnost HCME o tři roky později rozšířila svůj provoz a přesunula se na svoje aktuální sídlo (viz vlevo). 

V roce 2002 nalezla společnost HCME ideální místo pro svoje nové sídlo v Amsterdamu. Bylo postaveno nové školicí a ukázkové centrum a v lednu 2003 sjelo z výrobní linky první střední rypadlo Zaxis.
Ke stávající továrně bylo přidáno nové křídlo a v roce 2006 byla vedle něj postavena nová továrna. 

Společnost HCME má nyní kanceláře v Paříži, Stockstadu/Rheinu, Bathu, Madridu i Casablance, a je v silné pozici pro splnění potřeb svých trhů v Evropě a severní, západní a střední Africe. 

NET spol. s r.o. 

Prodej a servis v České republice a na Slovensku zastřešuje jako výhradní zástupce stavební mechanizace Hitachi pro Českou republiku a Slovensko firma NET spol. s r.o. 

Napište nám

použijte náš kontaktní formulář

write_us
write_us

Zavolejte nám +420 572 541 740

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím